איך לבחור גן ילדים

איך לבחור גן ילדים

0 Comments

מינואר מתחילה הרשמה לגנים הפרטיים. מקומות בגנים מומלצים אוזלים מאוד מהר והרבה הורים שמחכים עד לרגע אחרון עלולים להישאר ללא גן, או למצוא את הגן במקום לא נוח, או יאלצו להביא את הילדים לגן פחות מומלץ. אם אתם מביאים את הילד בפעם הראשונה, המדריך הזה בשבילכם.

איך לבחור גן ילדים בסביבה שלי?

לפני עידן האינטרנט הינו שואלים את החברים, שכנים, אנשים שפוגשים בפארקים או קניות. והשיטה הזאת עדיין נשארת הכי נפוצה ואמינה, שיטה של "מפה לאוזן". יחד עם זה, האינטרנט אפשר להגדיל כמות האפשרויות ולמצוא גני ילדים פרטיים חדשים. כדי לבחור גן ילדים דרך האינטרנט, צריכים קודם כל לחפש גני ילדים באזור מגורך ולהוציא אותם לרשימה פשוטה. הפעולה הזאת תעזור לכם לבחור את הגן שהכי מתאים לכם לפי התנאים שהגדרתם לעצמך.

איזה גן אתם מחפשים?

איזה גן ילדים אתם מחפשים? זאת שאלה מאוד חשובה שרוב ההורים הצעירים לא שואלים. בבחירת גן ילדים כדאי לברר ערכים אלו:

  1. מהו מחיר חודשי
  2. מהו תפריט של ארוחות
  3. איזה חוגים מעבירים במהלך השבוע
  4. זמני פעילות הגן
  5. תוספות – גן עם ריבוי שפות, גן מונטיפיוריו וכדומה

היום כל גני ילדים מחויבים לקבל אישור של משרד החינוך. חשוב להתעניין האם יש לגן אישור. בנוסף כדאי לבדוק האם הגן קיבל הסמכות נוספות – חבר בארגון כלשהו, מעביר הכשרות נוספות לצוות ועוד.

קשר אישי בגן ילדים חלילית

קשר אישי עם גננת וצוות, הוא מרכיב סופר קריטי בבחירת הגן. ילדי נמצא בגן הרבה זמן ואם אין קשר בין הורים לגננת, אז כדאי להעביר את הילד לגן אחר. גן ילדים חלילית, הוא גן ילדים ברמת גן שנמצא במרכז של רמת גן הישנה, בכיכר רמב"מ. בגן ילדים פועלים 3 קבוצות ילדים – משפחתון, פעוטון ובוגרים. לגן ילדים חלילית יש מספר יתרונות בולטים – שעות פעילות, דאגה לתפריט אוכל מגוון, חוגים, פעילות חברתית ועוד. והדבר הכי חושב – קשרי אישי בין בעלת הגן להורים. הקשר הזה מבטיח שקט נפשי להורים לכל התקופה שהילד נמצא בגן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Related Posts

עצי נוי לבית

עצי נוי לבית

2 Comments

עץ נוי הוא עץ שגדל בגלל יופיו והמשיכה האסתטית שלו…

גן ילדים

קסם של גני ילדים

0 Comments

הגן הוא מקום מדהים לילדים צעירים להתחיל את דרכם החינוכית.…